Zdraví a lifestyle

LÁZNĚ V LÉTĚ? PROČ NE?

Blíží se čas léta a s nimi i doba dovolených. Nemáte chuť trávit svůj volný čas u moře a nechce se vám ani do hor? A proč si neodpočinout třeba v lázních? Pokud se rozhodnete pro Augustiniánský dům v Luhačovicích, neuděláte krok vedle – na léto má pro vás připravenou širokou nabídku aktivit. Můžeme vám zaručit, že nudit se rozhodně nebudete.

TO, CO K LÉTU PATŘÍ

Čekají vás letní drinky a limonády na terase, kde se každou středu a sobotu od 1. 7. do 30. 8. 2017 bude konat také večerní grilování s živou hudbou v podobě akustické kytary nebo piana. Pokud máte chuť na něco klidnějšího, jistě si užijete procházku Zahradou 6 smyslů a meditace v hudebním altánu. Těšit se můžete i na novou nabídku letních masáží, protože masáže k lázním neodmyslitelně patří. A pokud budete chtít sportovat, jistě vás potěší možnost hry petanque nebo badmintonu v hotelové zahradě. Zahrát si však můžete i minigolf či tenis. Zkrátka možností je mnoho a každý si přijde na své. Milovníci cyklistiky jistě ocení i možnost zapůjčení horských kol a mnoho kilometrů cyklotras.

RODINA A PŘÁTELÉ

Do lázní v létě nemusíte jet jen vy sami, dárkový poukaz na víkendový wellness pobyt je skvělým nápadem na narozeniny či výročí jakéhokoli člena vaší rodiny. Ideální je také jako vánoční dárek nebo oslava výročí svatby. Neváhejte a potěšte i své blízké. Dárkový kupon lze snadno objednat telefonicky či na recepci v hotelu.

MYSLETE NA SEBE

Relaxace a odpočinek jsou v dnešní rychlé uspěchané době velmi důležité. Kdy jindy si odpočinout než v hlavním čase dovolených? Nechte se hýčkat a rozmazlovat v lázních – pro své duševní i tělesné zdraví nemůžete udělat nic lepšího. Pokud s sebou vezmete i své nejbližší, utužíte rodinné vztahy nejlepším možným způsobem – společně stráveným časem. Neváhejte a vyrazte do luhačovických lázní.

Leave a Comment