Pro muže

Je lepší sex se skutečnou ženou nebo s pannou ze silikonu?

Poté, co prošly masivním technologickým vývojem a mnoha vylepšeními, realistické panny se staly téměř nerozeznatelné od člověka. Silikon a TPE – materiály, ze kterých je realistická panna nejčastěji vyrobena, dokáží dokonale imitovat pocit, že se dotýkáte lidské tkáně. Plně flexibilní kovová kostra s ohebnými klouby zaručuje, že vás bude panna ze silikonu schopná přivést na vrchol rozkoše v jakékoli z poloh Kámasútry.

Nejnovější vymožeností těchto fantastických milenek je umělá inteligence, která zajistí, že realistická panna během sexu reaguje na vaši aktivitu naprogramovanými frázemi a sténáním, takže je jako živá. Předností je také vnitřní vyhřívání na teplotu lidského těla, které je dostupné u luxusních typů a které realističnost ještě umocňují.

Přestože panna ze silikonu se zatím nedokáže aktivně hýbat a komunikovat jako skutečná žena, nikdy vám neřekne ne. Nemusíte jí kupovat dárky, věnovat jí čas a pozornost a být tolerantní k jejím změnám nálad. Realistická panna na vás bude vždy trpělivě čekat, připravena vám poskytnout orální, anální či vaginální rozkoš, kdykoli si budete přát.

Jednou z nevýhod, kterou mají realistické panny oproti živým ženám, je nepřítomnost přirozené lubrikace. Panna ze silikonu vyžaduje při každém milování použití lubrikačního gelu. V opačném případě může dojít k odřeninám vašeho „nástroje“ či k poškození panny.

U živých žen hrozí neplánované otěhotnění a navíc nikdy nevíte, kdo navštívil jejich intimní místa před vámi a zdali se nemůžete nakazit. Panna ze silikonu oproti tomu nemůže otěhotnět ani vás nakazit nepříjemnou kožní či pohlavní nemocí, pokud ji po každém použití řádně omyjete.

Přestože sex s živou partnerkou je přece jen stále o maličko lepší, realistická panna je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a nikdy neřekne ne.

Leave a Comment