Bydlení

Jak zatočit s nepořádkem? Pořiďte si vestavěnou skříň

Věci se hromadí, ale prostor se nezvětšuje. Tak to prostě v domácnosti chodí a jediným způsobem, jak odvrátit naprostý chaos, je průběžně třídit a vyhazovat vše, co již nebudeme potřebovat. Ale jak naložit s tím, co v budoucnu využijeme? Efektivní řešení nabízí vestavěná skříň. Zda se bez ní neobejdete, záleží na tom, jestli se poznáte v následujících případech.

Ztrácíte čas hledáním věcí?

Výhody vestavěné skříně oceníte v momentě, kdy začněte hledat něco důležitého. Pokud se vám často stává, že strávíte celé odpoledne pátráním po věci, která není na svém obvyklém místě (protože už ji nemáte kam dát), rozsekněte nepříjemný problém pořízením přehledného úložiště.

Váháte s pozváním návštěvy?

Dalším signálem, že je u vás něco špatně, je strach z návštěvy přátel nebo rodiny. Pramení-li obavy z nedostatku úložného prostoru, není nic jednoduššího než montáž vestavěné skříně do ložnice – vejde se do ní mnohem více věcí než do klasické skříně.

Vaše úložné prostory praskají ve švech?

Skříňky, komody a další úložné prostory mají své limity. Nemůžete je plnit věčně – jednoho dne ta dvířka zkrátka nezavřete. Přeplněné zásuvky a kontejnery pak ztrácí původní funkčnost, což je škoda. Raději si pořiďte další, a tentokrát vestavěnou skříň. V ložnici by se vám jistě hodila vestavěná šatna.

Podlaha se ztrácí pod vrstvou nepořádku?

Položte si otázku, kdy jste naposledy spatřili koberec. A máte ho ještě vůbec? Jakmile se podlahová krytina začne ztrácet pod nánosem věcí, které nemáte kam dát, je na čase s tím něco udělat. Vestavěná skříň je sázkou na jistotu.

Musíte parkovat před domem?

V garáží je místa habaděj – vaše auto může vegetovat venku… Pokud se chlácholíte podobnou lží, abyste mohli zaplnit prostor sezónními věcmi, pusťte se do třídění. Například oblečení, které jste nepoužili déle než rok, můžete s klidem Angličana vyhodit. Ostatní harampádí pojme vestavěná skříň. Poohlédněte se po ní na levne-skrine.cz.

Leave a Comment