Finance Skvělé tipy

Jak rychle vydělat peníze?

Účet zeje prázdnotou a vy nutně potřebujete finanční injekci. Nemůžete si dovolit čekat na to, až vám na něj dorazí výplata, a tak přemýšlíte nad tím, co byste mohli ve prospěch své dočasně nepříznivé finanční situace udělat. Nic vás nenapadá? Možností, jak rychle vydělat peníze – a ani se u toho příliš nezapotit, je celá řada. Ty nejzajímavější z nich vám představíme v tomto článku.

Prodej autovraku

Odpočívá vám na zahradě či před domem auto, které nevyužíváte, nebo je dokonce nepojízdné? Možná v něm máte zlatý důl. Tedy ne doslova, ale nějakou tu tisícovku (a možná i o něco více) za něj získat můžete. Řešení se nazývá výkup autovraků a za velmi zajímavých podmínek a v rámci celé ČR ho nabízí například služba zahotove.cz. Předmětem výkupu může být vozidlo jakékoliv značky a nedílnou součástí služeb je i likvidace vozidel včetně všech administrativních záležitostí.

Darování krevní plasmy

Pokud máte ve svém okolí krevní banku, můžete si tam odskočit pro pár set korun za darování krevní plazmy, respektive za čas, který strávíte na křesle s kanylou v žile. Tekutina je součástí krve a její odběr probíhá podobně jako odběr krve. Podmínkou pro darování bývá věk od 18-65 let a dobrý zdravotní stav.

Darování spermatu

Že se dá na tělních tekutinách vydělat, vám potvrdí i pánové, kteří darovali sperma. Finanční kompenzace na některých pracovištích bývá i 10 tisíc korun a požadavky nejsou nesplnitelné – věk 18-40 let, minimálně středoškolské vzdělání a bezproblémové zdraví. Připravte se však na nezbytné kolečko vyšetření. Zahrnuje např. genetickou konzultaci, spermiogram a další procedury.

Prodej nepotřebných věcí

Je téměř jisté, že se i ve vaší domácnosti povaluje spousta věcí, které již nepotřebujete, ale stále mají nějakou hodnotu. Pravděpodobně se budou někomu hodit – stačí je dát do inzerce a finančně si přilepšíte.

Leave a Comment