Pro muže

Jak vybrat pánskou aktovku? Víme, na co se zaměřit!

Kam s chytrým telefonem, tabletem, diářem a spoustou dalších drobností, které chcete mít neustále k dispozici? Šup s nimi do brašny. Pokud žádnou nemáte a absolutně se v segmentu praktických doplňků neorientujete, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak vypadá moderní pánská taška, kterou nedáte z ruky!

Materiál musí být kvalitní

Naprosto zásadní otázka souvisí s materiálem, ze kterého je pánská taška vyrobena. Musí být vysoce kvalitní a zároveň estetický. A přestože těmito vlastnostmi oplývá pravá kůže, krok vedle neuděláte ani v případě kvalitně zpracované syntetické kůže. Rozdíl poznáte především v ceně – umělá kůže je výrazně levnější.

Hladká syntetická kůže vypadá dobře na pohled. Působí luxusním dojmem, je stylová a velmi dobře se udržuje.

Vnitřní uspořádání tašky závisí na účelu použití

Dalším krokem je volba tvaru, rozměrů a vnitřního uspořádání aktovky. Tyto parametry zvolíte na základě individuálních potřeb. Budete-li v tašce pravidelně nosit notebook, dokumenty a další potřebné věci, bude se vám hodit stylová aktovka z hladké syntetické kůže od českého výrobce YARK.

Aktovka má prakticky uspořádaný vnitřní prostor. Dvě komory poskytují dostatek místa a prostřední kapsu lze uzavřít zipem. Do vnitřní kapsičky umístíte mobil a dvě pera. Na přední straně najdete pod klopou podélnou přihrádku na dokumenty. Na zadní straně pak další kapsu uzavíratelnou zipem.

Aktovky jsou určeny k nošení v ruce za držadlo, ale nedílnou součástí je i odepínatelný popruh přes rameno.

Klasika nikdy nezklame

Co se týče vizuálního stylu tašky, raději neexperimentujte. „Klasické“ pojetí aktovky YARK je reprezentativní a neudělá vám ostudu ani v podnikatelském prostředí. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje černá, vsaďte na elegantní hnědou barvu. Výrobce je na trhu více jak čtvrt století a o jeho tašky je zájem i v zahraničí. Inu česká klasika se ve světě neztratí!

Leave a Comment