Pro muže

Jak vlastně probíhá erotická masáž?

Spousta lidí se na erotické masáže dívá skrz prsty, aniž by je vyzkoušeli. Okamžitě je odsuzují jako sexuální službu a staví na stejnou úroveň, jako kdybyste strávili noc s lehkou slečnou. Realita je přitom jiná, na erotické masáži se sexu nedočkáte, ani kdybyste chtěli.

Erotická masáž je masáž jako každá jiná, jejím cílem je tedy psychické a fyzické uvolnění, kterého se dosahuje pomocí dotyků šikovných masérek. Rozdíl spočívá v tom, že se masérka věnuje celému tělu včetně intimních partií. Nutno podotknout, že výjimkou je masáž penisu, v tom případě se nevěnuje ničemu jinému než samotnému penisu.

Vše začíná společnou sprchou

Pokud pomineme fázi objednávání a dohodnutí termínu, vše začíná společnou sprchou. Jakmile přijdete do masážního salonu, setkáte se s masérkou a jdete na pokoj se sprchou. Nejdříve se vysprchujete, obvykle společně, poté se už neoblékáte a rovnou se položíte na lehátko. Masérka může být nahá, případně ve spodním prádle podle vašich preferencí. Celou dobu jste s ní v jednom pokoji se sprchou, vše tedy probíhá diskrétně, nepotkáte se s ostatními zákazníky. U dobrého salonu platí, že co se odehraje uvnitř, tam také zůstává.

Pokračuje se podle zvoleného typu masáže

Dále už masérka začíná se svou prací. Pokud jste přišli na klasickou masáž, začne se pomalu věnovat celému vašemu tělu a intimním partiím. Jestliže jste přišli na masáž penisu, je zřejmé, čím začne. Existují i typy masáží, při nichž masérka klouže po vašem těle tělem svým. Samozřejmě při tom všem používá vonné olejíčky a může vám pustit příjemnou hudbu jako na klasické masáži. Cílem je, abyste se naplno uvolnili. Ano, i sexuálně. K vyvrcholení obvykle dojde, a často nejen jednou. Přesto není primárním cílem a uvidíte, že výborné zážitky byste si z masáže odnesli i bez něj.

Dáte těmto typům masáží šanci? Erotické masáže Praha poskytuje například vyhlášený salon Angels masáže. Umožňuje vám prohlédnout si online masérky a také se přes internet objednat. Tak neváhejte.

Leave a Comment