Bydlení

Jak na odhad ceny nemovitosti? Nechte si ho vypracovat zdarma online

Plánujete prodej nebo koupi nemovitosti a hodil by se vám co nejpřesnější odhad tržní ceny? Pokud si zaplatíte přístup do cenových map, můžete si posudek vypracovat svépomocí. Bez předchozích zkušeností však zbytečně ztratíte spoustu času a vypočítaná částka nemusí odpovídat realitě, ani když nad ní přivřete obě oči. Ale co když se vám nechce platit tisíce odborníkovi, protože se bez kulatého razítka docela dobře obejdete? Nechte si odhad připravit zdarma českou realitní kanceláří MAXIMA REALITY. Nabízí odhady bytů, domů a pozemků určených k prodeji a odhady výše nájemného.

Jak příprava odhadu ceny nemovitosti probíhá?

Specialisté z jedné z nejúspěšnějších a nejstabilnějších tuzemských realitek mají bohaté zkušenosti s desítkami tisíc prodaných nemovitostí. Pracují s obsáhlými databázemi a mají k dispozici cenové mapy se skutečnými prodejními cenami nemovitostí, jak jsou evidovány v katastru. Proto dokáží připravit odhad nemovitosti tak, aby odpovídal reálné tržní ceně.

Proč je online odhad lepší než obyčejné srovnání na realitních serverech?

Mnohé realitní servery sice nabízí „podobnou“ službu, ale taková kalkulace není ani zdaleka tak přesná jako odhad ceny nemovitosti vypracovaný odborníky z MAXIMA REALITY. Z inzerátů na realitních serverech zjistíte pouze prodejní ceny, ovšem ty se často od tržních cen výrazně liší. Částky, za které lidé nemovitosti prodávají, mohou být takříkajíc mimo realitu.

Optimální tržní cenu lze určit pomocí skutečných prodejních cen, tzn. cen, za které se nemovitosti prodaly. Tyto částky jsou evidovány v katastru nemovitostí a specialisté z MAXIMA REALITY je mohou díky cenovým mapám přiřadit ke konkrétním lokalitám. Sofistikovaný nástroj jim umožňuje velmi přesné stanovení tržní ceny.

Bez ohledu na to, zda potřebujete odhad pro byt, dům nebo pozemek, ho můžete získat zcela zdarma. Jednoduše vyplňte formulář na maxima.cz.

Leave a Comment