Pro muže

I muži si potrpí na zlaté šperky a využijí je při mnoha příležitostech

Dokonalý outfit se neobejde bez doplňků, jako jsou pánské náramky, prsteny, řetízky či manžetové knoflíčky. Zapomeňte na chvíli na levné klenoty a pořiďte si zlaté šperky.

Nejen ženy, ale také muži se chtějí parádit a vypadat moderně. Najde se nespočet příležitostí, kde pánské zlaté šperky využijí – důležité pracovní jednání, ples, svatba, zásnuby a podobně. Díky vkusnému výběru a správné kombinaci na sebe okamžitě strhnou pozornost a zvedne se jim sebevědomí.

Jaký si koupit?

Když dostanete pánské šperky darem, poděkujete. Nicméně se člověk nemusí trefit do vašeho vkusu. Výběr zlatého náramku nebo řetízku není hotový za pár minut. Měli byste si ho pořádně prohlédnout a ujistit se, zda bude sedět k vašemu stylu oblékání. Za další je nutné brát zřetel na to, kam ho budete nosit. Pokud pracujete na manažerské pozici, jsou pánské prsteny a náramky samozřejmostí. Jestliže si chcete ozvláštnit celkový vzhled jen občas, třeba na plese a významných rodinných oslavách, soustřeďte se na klasické kousky. Určitě by se vám hodily elegantní manžetové knoflíčky, spona do kravaty a krásný náramek.

Náramek je nejžádanější

Většina mužů si nepotrpí na honosné řetězy kolem krku a zamlouvají se jim pánské náramky či pánské řetízky střídmějšího provedení. V tomto duchu jsou laděny zlaté šperky osvědčených značek Baraka a Zancan. Jejich pořizovací cena není zrovna nízká, ale na na první pohled zaujmou dokonalostí a krásou. Při jejich zhotovení si zlatník vyhrál a soustředil se na detaily.

Inspirujte se na Beny

Nenechejte nic náhodě a pozdvihněte svůj oufit na vyšší úroveň. Díky pestrému výběru získáte přehled o tom, co se právě nosí. Šperky Beny jsou určeny nejen pro muže, ale také pro dámy. Vybírejte značkové náramky s diamanty, řetízky s přívěskem anebo prsteny od světoznámých značek, jako jsou Zancan, Magerit, Baraka, Beny, Montblanc.

Leave a Comment