Bydlení

Dřevostavby mají budoucnost. Proč byste o domě ze dřeva měli uvažovat právě vy?

Zájem o dřevostavby v Česku každoročně stoupá. Dřevěné montované domy preferuje především mladší generace, která je více otevřená moderním stavebním technologiím. Odborníci z renomované firmy Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. však trefně podotýkají, že právě dřevo je paradoxně nejprověřenějším stavebním materiálem. Obrátíte-li se na stavební firmu s bohatými zkušenostmi, nemusíte mít z dřevostavby strach. Bydlení je stejně komfortní jako ve zděné stavbě. V mnoha ohledech dokonce ještě lepší!

K největším výhodám dřevostaveb na klíč patří rychlost realizace. Děsí-li vás představa, že strávíte spoustu času čekáním na vysněné bydlení, raději se rychle začněte balit. Firma Dřevostavby-FlexiDomy dodržuje efektivní postupy a staví montované dřevostavby v rámci několika málo měsíců. A to bez ohledu na roční období, protože výstavba probíhá suchou cestou. Nároky na dopravu materiálu jsou nízké, protože výroba jednotlivých prvků probíhá ve výrobních prostorách firmy. Na pozemku se jednotlivé komponenty montují.

Pořizovací cena dřevostaveb je příznivá a jistě vás potěší, že provoz kvalitně postaveného domu je velmi úsporný. V praxi samozřejmě záleží na konkrétních požadavcích ze strany klienta, použitých technologiích a materiálech.

Ekologicky smýšlející jedince potěší ekologický charakter dřeva. Dřevostavby jsou ohleduplnější k životnímu prostředí než zděné domy, což je v dnešní době nemalé plus. Žít v domě, jehož výstavba a provoz tolik nezatěžují přírodu, je skvělý pocit.

Životnost kvalitně provedené dřevostavby může přesáhnout i sto let. Pořizujete-li si dům, který byste jednou rádi předali potomkům, buďte si jistí, že v případě montovaných domů ze dřeva od firmy Dřevostavby-FlexiDomy nešlápnete vedle. Chcete-li se dozvědět více o procesu výroby a parametrech staveb, pokračujte na www.drevostavby-flexidomy.cz.

Leave a Comment