Auto-moto Pro muže

Auto Máca: Proč si pořídit nový nebo ojetý vůz od jihlavského autocentra?

Potřebujete nové auto? Obměna vozového parku je vždy významná událost. Nad výběrem vozu trávíme nejedno odpoledne – porovnáváme parametry, výbavu, ceny a další kritéria. A samozřejmě nejde jen o vhodně zvolený model, ale také o spolehlivého prodejce, který poskytuje komplexní služby. Pokud jste se rozhodli pro některý z vozů značek Škoda, Seat nebo Fiat, obraťte se na jihlavské autocentrum Auto Máca. Jeden z nejvýznamnějších autorizovaných dealerů na vysočině působí na trhu již od roku 1992 a nabízí také ověřené ojeté vozy s garancí.

Ponořte se do nabídky a vyberte si

V jihlavském autocentru vám při výběru automobilu ochotně poradí kvalifikovaní prodejci. Doporučí vám vhodný model, motorizaci a výbavu dle vašich finančních možností a požadavků. Zároveň vám v případě potřeby zajistí výhodné financování.

Samozřejmostí je také předváděcí jízda, v rámci které si automobil vyzkoušíte a uděláte si na něj vlastní názor.

Proč starší vozidlo z programu Škoda Plus?

Nemůžete si dovolit nové auto, ale zároveň máte obavy z ojetin? Pak oceníte nabídku ověřených vozů v programu Škoda Plus. U Auto Máca seženete automobily, na které se stále vztahuje tovární záruka – nejsou starší 18 měsíců a na tachometru nemají více než 30 tisíc kilometrů. Prodejce vám zároveň zajistí výhodné pojištění a atraktivní financování, stejně jako u nových vozů.

V úzkém kontaktu i po prodeji

Nedílnou součástí autocentra je autoservis, kde Auto Máca nabízí záruční i pozáruční opravy vozů značek Škoda, Fiat a Seat. Na své si však přijdou také majitelé Volkswagenů i užitkových vozidel. Dále pak zájemci o přestavbu vozu na LPG, originální náhradní díly, příslušenství a další služby.

Chcete se o jihlavském autocentru dozvědět více a podívat se na aktuální nabídku nových a ověřených vozů? Pokračujte na www.automaca.cz.

Leave a Comment