Bydlení

8 hlavních důvodů, proč si pořídit saunu od tradičního českého výrobce Dyntar

O blahodárných účincích saunování nemůže být pochyb. S procedurou měly skvělé zkušenosti již předchozí generace – historické prameny uvádí, že jí naši předkové oddávali již na přelomu 12. století a nedali dopustit na její pozitivní dopady na fyzické i psychické zdraví. Podoba sauny se sice během staletí měnila, ale účinky přetrvaly. I dnes patří k nejlepším prostředkům na odbourání stresu, zlepšení stavu pokožky, detoxikaci organismu a v neposlední řadě zmírnění bolesti kloubů.

V zemích severní Evropy je sauna běžnou součástí domácnosti. U nás saunování holdujeme také, ale doposud jsme spíše docházeli do veřejných zařízení, což se v posledních letech mění – stále více Čechů si pořizuje saunu vlastní. Jako příhodné místo pro domácí wellness se nabízí ložnice, koupelna i jiné část interiéru. Stačí si vybrat vhodný model, případně si nechat saunu vyrobit na míru. Možností je více mnoho – nabízí se finská, bio, infra, kobinovaná, mobilní či venkovní sauna.

Naprosto zásadní je ovšem výběr dodavatele. Česká firma Dyntar sauny vyrábí od roku 1991 ve vlastním moderním závodě. Proč by měla vaše volba padnout právě na sauny Dyntar?

1. Dyntar nabízí modelové sauny a zároveň se zabývá výrobou na zakázku. Získáte originální řešení na míru svého bydlení.

2. Výrobce spolupracuje se zkušenými designéry, každá sauna je malé mistrovské dílo vyladěné do posledního detailu. Bez ohledu na to, zda investujete do infra, nebo tradiční finské sauny, budete z designu nadšení.

3. O zákazníky se stará kvalifikovaný personál, který sortimentu rozumí a dokáže poradit.

4. Kalkulace včetně zaměření je zdarma. Stejně tak i 3D vizualizace.

5. Dodání sauny je rychlé, budete ji mít doma do 8 týdnů od podpisu smlouvy. Expresní je také záruční i pozáruční servis.

6. Garancí nadstandardní kvality je sedmiletá záruka. Na vybrané modely dokonce doživotní.

7. Sauny Dyntar disponují moderními technologiemi. Například samonosnou konstrukcí D-Systém zabraňující únikům tepla a vlastním cirkulačním systémem prodlužujícím životnost topných spirál.

8. Příjemně vás překvapí bohatá nabídka obkladových materiálů.

Další důvody a důležité informace o saunách Dyntar najdete na dyntar.cz.

Leave a Comment