Skvělé tipy

3D odlitky: Vzpomínky, které přetrvají navždy

Narození malého miminka je jednou z nejšťastnějších událostí v životě každého páru a není proto divu, že si každý rodič touží v paměti navždy uchovat vzpomínku na tyto neopakovatelné okamžiky. Často v pozdním věku listujeme alby fotografií, a vzpomínáme na dobu, když naše děti byly ještě malé. Fotografie či video sice dokáže zachytit mnoho z těchto momentů, ale nikdy si na ně nebudete moci doopravdy sáhnout. To se však nyní změnilo s příchodem sad pro výrobu 3D odlitků, které vám umožní doslova se dotknout minulosti v podobě precizních 3D odlitků dětských ručiček nebo nožiček.

3D odlitek – okamžik štěstí zakletý v čase

3D odlitky vyrobené pomocí odlévacích sad nabízejí naprosto dokonalou kopii odlévaného předmětu, včetně těch nejmenších detailů. Hmota, ze které se vyrábí odlévací forma, je tekutá, takže se snadno dostane mezi všechny záhyby kůže a vytvoří tak naprosto věrnou kopii originálu, včetně zachování i těch nejmenších detailů, jako jsou záhyby kůže a otisky prstů.

Odlévací sady objednávejte u profesionálů

Aby byl výsledný 3D odlitek co nejvěrnější, je potřeba použít kvalitní hmotu na výrobu odlévací formy i pro následnou výrobu odlitku. Měli byste se proto při jejím nákupu obrátit na prověřenou firmu, která má s 3D odlitky dostatečné zkušenosti. Jednou z nich je i e-shop vzpominkovyodlitek.cz, který nabízí odlévací sady od renomovaných výrobců. Odlévací sady z jejich nabídky jsou absolutně zdravotně nezávadné a vybavené všemi potřebnými atesty. Hmota na výrobu odlévací formy je vyrobena z čistě přírodních materiálů, bez přídavku nebezpečných chemikálií a nepodráždí ani citlivou kůži malých dětí.

3D odlitky dětských rukou můžete vytvářet i opakovaně a s jejich pomocí sledovat, jak vaše děti rostou. Přestože děti časem dospějí a rozletí se do světa, dokonalý 3D odlitek vám bude navždy připomínat šťastné okamžiky jejich dětství.

Leave a Comment