Zdraví a lifestyle

Zdravý životní styl není jen o jídle

Spojením „zdravý životní styl“ se dnes ohání každý druhý člověk. Lidé si postupně uvědomují, že aby jim organismus dlouho fungoval, musí se o něj starat. Krmit jej kvalitními potravinami nabízejícími výživu zevnitř, dopřávat mu dostatek pohybu a dobrou kosmetiku, jež ho vyživí zvenku.

Ano, je potřeba zničit zažitý mýtus, že žít zdravě znamená jen sportovat a správně se stravovat. Zdravý životní styl je přece o něčem úplně jiném – o tom, abyste byli ve svém životě spokojení, šťastní a zdraví po fyzické i psychické stránce. Jak toho dosáhnout?

Vsaďte na spojení s přírodou

Čím dál více lidí se v dnešní přetechnizované době obrací k přírodě. Lidský organismus není stavěný na veškerou chemii a uměle vyráběné látky. Mnohem lépe se vyrovnává s vitamíny, antioxidanty a minerály přijímanými v přírodní formě, a to nejen v potravě. Rozdíl poznáte třeba na svých vlasech, pokud je začnete umývat vyživujícím šampónem s kořenem ženšenu. Budou pak pevnější, měkčí a víc poddajné.

Podobných přírodních přípravků se dá sehnat spousta. Nemají je sice v každé drogerii, ale vyplatí se po nich pátrat.

Vyzkoušejte zázraky z Číny

Značkou zabývající se přírodními kosmetickými produkty, které jsou k sehnání i na českém trhu, je například tianDe. Samotný název znamená po přeložení do češtiny „nebeská dokonalost“ a přesně tak se budete cítit, když odměníte svou pleť, vlasy a celé tělo výrobkem tianDe. Staví na síle medicíny z Tibetu a altajské moudrosti, využívají pouze unikátní přírodní složky.

Například obličejový peeling na bázi placenty skvěle podporuje regeneraci pokožky, vyživuje ji a hydratuje. To všechno díky extraktu z placenty, která pomůže stárnoucím kožním buňkám vzpomenout si na mládí.

Přírodní produkty mají na tělo neuvěřitelné účinky. Proč ho tedy trápit chemicky vyrobenými látkami?

Leave a Comment