Bydlení

VACKOV, aneb poznejte maloměsto v metropoli

Znáte pohádku O chytré Horákyni? Ani oblečená, ani nahatá, ani pěšky, ani na kole. Chytrá žena našla vždy to nejlepší řešení pro sebe i svoje okolí. Stejný osud má projekt Byty u parku na Vackově, který poskytne nový domov pro 272 rodin. Byty splňují princip života v metropoli a zároveň jsou obklopené zelení.

Člověk se může svobodně rozhodnout, jestli chce těžit z tempa tepajícího velkoměsta nebo si zde bude žít klidný pohodový život naprosto nerušen a krmit v parku holuby. Žižkovský Vackov „servíruje doslova na stříbrném podnose“ obě dvě varianty.

Synergie moderny a funkčnosti

Byty v novostavbě respektují přirozenou zástavbu a okolní krajinný ráz. Všechny bytové jednotky jsou prostorné, vzdušné, světlé a svým obyvatelům nabízejí buď balkon, terasu nebo lodžii. Vybírat lze z bytů 1+kk až 5+kk v jedenácti samostatně stojících budovách. Domy jsou obstoupeny vzrostlou zelení, takže poskytují stín a dostatek volné plochy pro pohyb a hru dětí, nevyjímaje pejskaře.

Architekti se při navrhování snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. A to se jim povedlo. Byty na prodej Praha 3 jsou žádané pro svou polohu, příznivou cenu i dostatek garážových stání.

Domov pro všechny

Z Vackova se stává moderní multifunkční městská část, která dokáže poskytnout opravdový domov lidem napříč věkovým i sociálním spektrem. Dobře se zabydlí a bude se zde líbit mladým rodinám s dětmi, lidem pracovně vytíženým, ale i seniorům, kteří hledají vytoužený klid. Byty na pražském Žižkově jsou bydlením s lidskou tváří v osobitém stylu.

Žižkov býval vždy dělnickou kolonií. Dnes na svou původní tradici navazuje tím nejušlechtilejším způsobem. Možnost pozdravit se se sousedy, hodit děti za pár minut do školy, potkat se v sámošce anebo si zajít do kina v blízkosti domova je privilegiem života v metropoli s maloměšťáckými manýry.

Leave a Comment