Finance Skvělé tipy

S virtuální kanceláří ušetříte!

Děsí vás při vašem podnikání náklady z pronájmů kanceláří v centru hlavního města? Tak si je pronajímejte jen virtuálně!

Sídlo firmy je ve světě podnikání nesmírně důležité. Firmu staví do určitého světla, dodává ji prestiž. Nebo také ne. Záleží na tom, kde vaše firma sídlí. Ovšem pozor, pojem „sídlí“ neobnáší skutečný celoroční pronájem či její osobní vlastnictví. Sídlo vaší firmy skutečně zkrátka může být jen virtuální! Aniž byste někoho klamali, či dokonce překračovali zákon. Jak je to možné?

Sídlo firmy v Praze? Správná volba!

Virtuální kancelář v podstatě máte a nemáte. Neprojímáte si ji, ani ji osobně nevlastníte. Využívat ji ale můžete. Jak často, zda jednou do týdne, nebo do měsíce, to už je na vás. Pokud tedy budete chtít udělat dojem na svého obchodního partnera a pozvat ho skutečně reprezentativních a luxusně zařízených prostor v Praze na Karlově náměstí (na internetu hledejte pod odkazem virtuální kancelář Praha), nic vám v tom nebude bránit.

Využijte celé řady doplňkových služeb!

Ovšem pozor, nejde jenom o kancelář samotnou, ale i o celou řadu doplňkových služeb, které spolu s virtuální kanceláří samotnou posílí vaši prestiž. A celkově vám usnadní podnikání. Virtuální kancelář, to totiž jinými slovy nejsou jen kancelářské prostory, ale vše, co s jejich provozem souvisí. K dispozici tak budete mít telefonní linku s přesměrovanými hovory na váš telefon. Hovory však provozovatel kanceláře může zaznamenávat a předávat vám v písemné formě. Je opět pouze na vás, jaká forma pro vás bude přijatelnější. To samé platí na poštu, která vám může být přeposílána, nebo skladována v sídle firmy a vy si ji vyzvednete osobně.

Virtuální kancelář za hubičku

Na kolik to celé vyjde? Nebojte, pronájem virtuální kanceláře váš firemní rozpočet rozhodně nezatíží. Ve srovnání s běžnými cenami pronájmů kanceláří v centru Prahy ji dostanete skutečně za hubičku. Nejlevnější balíček, který je spolu s dalšíma dvěma k dispozici na odkazu sídlo firmy Praha, vás vyjde za necelých 500 korun měsíčně. Za ty dostanete sídlo, adresu, pevnou linku, příjem a přeposílání korespondence, a dokonce i pronájem zasedací místnosti. Ještě váháte? Neměli byste!

Leave a Comment