Skvělé tipy

Reklamní plechovky promění vaše zboží v luxusní produkt

Přestože se říká že dobré zboží se prodává samo, v současné vysoké konkurenci je nutné mu trochu pomoci kvalitním obalem. Jedním z typů obalu, který vaše zboží promění v luxusní a drahý produkt, jsou i reklamní plechovky, které si můžete objednat na adrese https://www.bluearrow.cz/packaging-kreativni-obaly/plechove-dozy-a-obaly/. Reklamní agentura Bluearrow.cz, která je jedním z největších dodavatelů tohoto sortimentu v ČR, vám vyrobí nádherné plechové obaly s vaším vlastním potiskem a podle rozměrů, které budou přesně pasovat na vaše produkty.

Bluearrow.cz vyrobí plechové dózy de vašeho zadání

Základem reklamních plechovek s vlastním potiskem jsou vysoce kvalitní plechovky Eurotin, které vám v Bluearrow.cz opatří kvalitním plnobarevným offsetovým tiskem podle vašeho vlastního návrhu. Plechovky a plechové dózy Eurotin jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu o síle 0,23 mm a uvnitř potaženy zlatavou či stříbrnou vrstvou, díky které splňují všechny náročné normy pro styk s potravinami. Barevný tisk na povrchu je opatřen kvalitním lakem, který zvyšuje trvanlivost potisku.

Luxusní papírový tubus dokáže zvednout prodej zboží až trojnásobně

Vaše luxusní produkty můžete umístit i do vysoce dekorativních papírových tubusů, vyrobených z kvalitního třívrstvého papíru, uvnitř opatřeného potravinářskou či hliníkovou fólií. Takto luxusně balené zboží lidé kupují až třikrát více než zboží v běžném obalu. Papírové tubusy jsou vhodné pro potraviny, kosmetiku, oblečení a další rychloobrátkové zboží. Stejně jako reklamní plechovky splňují veškeré standardy zdravotní nezávadnosti a mohou být zvenku opatřeny vaší vlastní grafikou. Ostatně, můžete navštívit stránku: https://www.bluearrow.cz/packaging-kreativni-obaly/papirove-tubusy/ a přesvědčit se na vlastní oči.

Leave a Comment