Skvělé tipy

Profesionální potisk je k nezaplacení

Chcete se od lidí výrazněji odlišovat a zároveň byste neradi zašli až někam do extrému? Zkuste svého cíle dosáhnout vhodně zvoleným oblečením. Nemusíte kvůli tomu rovnou ke krejčímu. Stačí si koupit či dokonce vytvořit svépomocí vlastní potisk.

Domácí výroba

Ano, pokud si přejete mít třeba bavlněné tričko s potiskem dle svého vlastního výběru, můžete si ho klidně vyrobit i u sebe doma. Nebudete potřebovat ani žádné extra propriety, vlastně jen jedinou – nažehlovací papír do tiskárny. Zbytek už je dnes standardní domácí vybavení. Počítač a tiskárnu má v současnosti doma skoro každý.

K domácímu potisku nic víc nepotřebujete, skutečně. Stačí si vyrobit vlastní logo v některém z mnoha grafických editorů, vytisknout a následně ho pomocí žehličky zvěčnit na tričko. Během pár minut budete mít vše hotové. Nejspíš ovšem nebudete spokojeni do té míry, jak byste možná očekávali.

Takováto domácí výroba totiž nemusí vždy dopadnou podle předpokladů. Často se na textil nenatiskne celý obrázek a když ano, často po chvíli zase sleze. Ty nejlepší výtvory mohou vypadat dobře do prvního praní. To je ale maximum možného.

Lepší je si triko koupit

Je potřeba si uvědomit, že profesionálové k tomuto účelu používají moderní technologie typu sítotisk, díky čemuž se předloha dokáže na oblečení dokonale obtisknout a vydržet na něm dlouhodobě. S nažehlovacím papírem se vám takovéhoto výsledku nikdy docílit nepodaří. Proto je lepší si raději tričko, mikinu, kšiltovku či kupříkladu pánskou košili s potiskem standardně koupit.

Nejedná se o nic finančně náročného, a navíc i v tomto případě budete mít možnost si vytvořit logo podle svého gusta a tím zajistit svému budoucímu oblečení originální vizuál. Aplikace určené k tvorbě jsou obvykle velice intuitivní a pracovat s nimi na odpovídající úrovni dokáže po pár minut zkoušení snad každý.

Leave a Comment