Skvělé tipy

Printoo České Budějovice: Kvalitní tiskařské služby se čas od času hodí každému

Tiskárna je sice nedílnou součástí téměř každé domácnosti, ale hodí se spíše pro tisk dokumentů a čas od času nějaké té fotky. Tisk reklamních materiálů jako vizitky, letáky, katalogy a časopisy je mnohem výhodnější v regulérní tiskárně. To samé platí také o velkoformátových fotografiích a fototapetách – ty ostatně ani na běžném zařízení vytisknout nelze. Ani tím však výčet služeb profi tiskárny nekončí. Své o tom ví kvalifikovaný personál komunikační a tiskařské agentury Karmášek, jejíž součástí je i tiskové centrum Printoo. Každodenní rutinou zaměstnanců je také vazba bakalářských a diplomových prací.

S čím se můžete na Printoo obrátit?

Tiskárna České Budějovice Printoo sídlí v blízkosti centra (nedaleko obchodního centra IGY) a nabízí široké spektrum služeb – tisk vizitek, letáků, brožur, katalogů, svatebních oznámení, novoročenek, plakátů a dalších tiskovin. Mimo jiné také populárních fotoknih, které patří k nejkrásnějším personifikovaným dárkům. To vše rychle, v nadstandardní kvalitě a za velmi příznivé ceny.

Tiskové centrum Printoo disponuje moderní barevnou tiskárnou Konica Minolta, čtyřbarevným ofsetovým tiskovým strojem Heidelberg formátu B2, plotrem Canon, linkou pro vazbu V1, lepičkou vazeb V2 a šičkou vazeb V4. Díky tomu může nabízet také dokončující zpracování tiskovin – kompletaci, skládání, ořez, výsek, výřez i kroužkovou vazbu Twin Wire.

Proč tisknout s Printoo?

Komunikační agentura a tiskárna Karnášek působí v Českých Budějovicích od roku 1990 a zabývá se také marketingem a nakladatelskou činností. Odborníci na tisk České Budějovice vám se vším rádi poradí a v případě potřeby se postarají o grafický návrh tiskovin. Chcete-li se o službách tiskového centra Printoo dozvědět více, pokračujte na www.printoo.cz. Stránky agentury najdete na www.karnasek.cz.

Leave a Comment