Bydlení

Nový rozměr čištění koberců, sedaček i matrací: Vsaďte na Carpet Brothers!

Špinavý koberec kazí celkový dojem z jinak pěkného interiéru a o ušpiněné sedací soupravě platí to samé. Obojímu věnujte pozornost i v případě, že se na první dojem jeví poměrně čistě. Neostýchejte se a podívejte se na materiály hezky z blízka. Uzříte nevídané – flíčky a fleky, které na nich mít nechcete. Ale co když si s čištěním nevíte rady a běžné prostředky nepomáhají? Navíc jste již vyzkoušeli „zaručené“ babské rady, jenomže – bůhvíproč – nezafungovaly ani ty? Uvařte si kafe a povolejte do zbraně profesionály z firmy Carpet Brothers. Po jejich zásahu bude u vás doma čisto jako v klícce.

Proč právě oni?

Firem nabízejících čištění koberců Praha je nespočet, ale jen málokterá se může pochlubit ohromným množstvím referencí. Považte sami: během své letité působnosti prošlo pod rukama odborníků z Carpet Brothers více než 70 000 kusů čalouněného nábytku, a navrch dokonale vyčistili přes 300 000 m² všech možných druhů koberců. Garancí kvality budiž skutečnost, že jako jediní obdrželi certifikát od organizace WoolSafe potvrzující špičkovou úroveň služeb. Díky tomu se zákazníci nemusí obávat ztráty záruky na vlněné koberce nebo čalounění ani po vyčištění.

Carpet Brothers používají nejmodernější a nejefektivnější čisticí prostředky a technologie. Vaše koberce, sedací souprava či jiný čalouněný nábytek bude v nejlepších rukou. Což samozřejmě platí také o matracích. Zkušení zaměstnanci si hravě poradí i s nimi.

Jaké technologie Carpet Brothers používají?

Čištění sedaček Praha probíhá pomocí metody karbonizace s hypoalergenní úpravou vlastní výroby. Umožňuje čištění všech druhů materiálů včetně alcantary a kůže. V případě matrací je sázkou na jistotu systém vysokofrekvenčního vibračního UVC zařízení, které ničí viry, bakterie, roztoče i jiné mikroorganismy, s nimiž lože sdílet nechcete. A co se týče koberců, Carpet Brothers k nim přistupuje individuálně a volí technologii dle materiálů a požadavků zákazníků.

Chcete se dozvědět více? Vaše cesta k čistému a voňavému domovu začíná na carpetbrothers.cz.

Leave a Comment