Bydlení

Nový developerský projekt: Zelený Zlonín u Prahy

Toužíte po moderním bydlení v rodinném domě, ale zároveň chcete mít v dosahu Prahu, abyste to neměli daleko do práce a mohli využívat všechny její výhody? Představujeme vám nový developerský projekt Zelený Zlonín a domy na klíč v Praze – východ.

Komfortní pasivní domy pro rodiny

V rámci projektu Zelený Zlonín vyroste celkem 100 novostaveb u Prahy, ve kterých najde útulný domov řada rodin. Pasivní domy mají unikátní technologie a technická řešení. Zaručují velmi nízké náklady na energie. Úspora energií oproti jiným domům může dosáhnout až na 90 %. Peníze si tak budete moci šetřit na jiné, lepší věci, třeba na luxusní dovolenou.

Prostředí domu umožňuje stálý přívod čerstvého vzduchu, a to bez průvanu. Díky tomu je interiér antialergenní a teplota vzduchu rovnoměrná, stejná ve všech místnostech bez rozdílu. V pasivním domu se budete cítit dobře v zimě i v létě, dobře izoluje od venkovních podmínek.

Dostupnost do centra a občanská vybavenost

V okolí Zeleného Zlonínu najdete vše, co potřebujete k životu. V místě se nachází školka, úřad i restaurace, o obchodu s potravinami nemluvě. Školáci mohou chodit do školy v Líbeznicích, vzdálena je cca 2 km. V blízkosti je zastávka vlaku a MHD. Hromadnou dopravou se pohodlně dostanete do Prahy. Autem se do jejího centra dostanete za pouhých patnáct minut.

Bonusy pro zájemce

Pro zájemce jsou připraveny příjemné bonusy. Ten, kdo si domluví prohlídku vzorového domu u Prahy, získá slevu na koupi domu ve výši 25 000 korun. Podmínkou je absolvování prohlídky s obchodním manažerem, podepsání rezervační smlouvy a složení zálohy ve výši 100 %. Pokud rezervační smlouvu podepíšete do konce prosince 2019, dostanete navíc internetové připojení na celý rok zdarma. Odměna na vás také čeká, když si najdete souseda do dvojdomku.

Leave a Comment