Finance

Nepojízdná ojetina už nemusí strašit na vaší zahradě. Využijte výkup aut přilepšete svému rozpočtu

Pokud už nemáte využití pro svůj starý vůz, jako je autovrak či jiné vozidlo, můžete se obrátit na společnost, která se zabývá likvidací vozidel. Poskytne vám kompletní servis odtahu, demontáže a odvozu vozu. Služby jsou prováděny profesionály, kteří jsou kvalifikovaní a schopni bezpečně a rychle provádět tato práce. Po odebrání vozu vám společnost může nabídnout recyklaci všech jeho komponentů a v případě potřeby i jeho likvidaci.

Autakupujeme.cz poskytuje v dané oblasti služby spojené s výkupem a likvidací vozidel. Nabízí výkup za hotové a zároveň se postará o vyřízení všech potřebných dokumentů.

Společnost se zabývá koupí, prodejem a výkupem vozidel. Vykupuje různé typy vozidel včetně autovraků, veteránů a vozidel s propadlou STK. Také nabízejí možnost prodat vozidla a stroje, které se používají pro stavební práce.

Tip: Jste z okolí Plzně? Pak vás bude zajímat výkup aut Plzeň.

Co by vás mělo o výkup zajímat?

Jak zjistit částku, za kterou vaše auto vykoupí? Nejdříve si můžu zjistit orientační cenu vyplněním online formuláře, definitivní cenu ale budete znát až po prohlídce auta na místě.

Co má na cenu vozidla vliv?

Cenu automobilu ovlivňuje stáří, technický stav, původ, najeté kilometry, počet předchozích majitelů, výbava a historie nehod.

Kdy dostanete peníze?

Peníze dostanete na ruku ihned po podepsání kupní smlouvy a celý proces trvá zhruba půl hodiny. Pokud máte na auto leasing či úvěr, veškerou administrativu zařídí vykupující. Když je auto nepojízdné, vykoupí jej i tak, ale musí mít všechna kola. K prodeji auta budete potřebovat malý a velký technický průkaz a plnou moc ke změně vlastníka s úředním potvrzením.

Díky službě Autavykupujeme.cz už na vašem pozemku nemusí překážet nepojízdná ojetina či nevzhledný autovrak. Nepotřebného auta se zbavíte jednou pro vždy, a ještě přilepšíte svému rozpočtu.

Leave a Comment