Bydlení

Klamovka na vás dýchne atmosférou plnou zeleně a baroka

Žít ve velkoměstě, a přitom být obklopeni zelení? Ale jistě, kvůli tomu nemusíte dělat kompromisy. Praha 5 totiž hravě splní oba předpoklady. Pokud jste se rozhodli k investici do nemovitostí, nesmíte zapomínat, že vhodná doba je vlastně úplně kdykoliv.

Je pravda, že realitní trh možná podléhá krátkodobým výkyvům, ale v horizontu jedné generace bude mít každá bytová jednotka úplně jinou cenu. Ano, tušíte správně. Bude totiž podstatně vyšší. Stačí si vybrat dispozici, která vám bude vyhovovat. Jsou tu malometrážní byty, ale také varianta 4+kk, s níž se vám nabídne více než 150 metrů čtverečních životního prostoru.

Občanská vybavenost v okolí je na jedničku

Chcete si užít pohodový den v prostředí, které máte už dlouho rádi? Nebo plánujete výlet do jiné z pražských čtvrtí? Můžete jít nakupovat, posedět do oblíbené restaurace nebo vychutnat si okolní přírodu. Pokud plánujete pořídit nový byt na Praze 5, budete to mít blízko i do zaměstnání, protože nabídka pracovních příležitostí v okolí je tradičně pestrá.

Lékárna, místo pro sportování, ale také možnosti pro každodenní nákupy, to vše je v docházkové vzdálenosti. Do obchodu to budete mít jen pár minut cesty. Občanská vybavenost nebo dopravní obslužnost jsou na Klamovce skutečně výborné. A každý se o tom může přesvědčit sám! Třeba při procházce v původním anglickém parku Clam-Gallasů.

Vyberte si dispozici podle svých představ

Malometrážní byt 1+kk, ale také čtyři velké pokoje vedle sebe. Zvolte si variantu, která vám bude plně vyhovovat, byty v rezidenci Vilapark Klamovka nabízí pestrobarevné možnosti. Nemusíte nikam spěchat, svou volbu si dobře rozmyslete. Bude to jednou startovací byt pro vaše děti? Záleží jen na vás. Městská zeleň se už těší na vaši návštěvu. Do centra Prahy to přitom nebudete mít opravdu nijak daleko!

Leave a Comment