Bydlení

Nemáte garáž? Pořiďte si ocelový Carport, třeba i s úložným boxem

Při koupi domu je často jedním z rozhodujících požadavků přítomnost zastřešeného místa pro parkování automobilu. Jenomže co když dům není vybaven garáží? Ani to není konec světa, je totiž možné postavit přístřešek pro auto, který vozidlo ochrání před povětrnostními vlivy a zaslouží se o jeho delší životnost. Pokud se tedy nechystáte stavět klasickou garáž, určitě se vám budou hodit informace o kvalitní ocelové konstrukci Carport od firmy LK pergoly.

Proč si pořídit právě Carport?

Tento přístřešek pro dvě auta se šikmou střechou představuje moderní, spolehlivý a efektivní způsob uskladnění vozidel. Je vyroben ze špičkových materiálů, které zajišťují odolnost a stabilitu. Navíc vypadá skvěle, takže rozhodně neudělá ostudu ani z estetického hlediska – naopak dokonale doplní moderní novostavbu (ale samozřejmě i starší dům).

Přístřešky pro auta Carport lze vyrobit v typových rozměrech, ale také na zakázku podle požadavků zákazníka. Za příplatek mohou být ke konstrukci dodána také garážová vrata a několik různých stylů venkovního opláštění.

Většina konstrukčních prvků je vyrobena z pozinkované oceli, která byla ošetřena proti korozi. Povrch je pak natřen vysoce kvalitní vypalovanou barvou, jež přístřešku dodává konečný vzhled.

Vyberte si variantu, která vám vyhovuje

Ocelový přístřešek Carport je dostupný také s úložným boxem a opět si lze zvolit různou velikost i materiály – kromě oceli mohou být stěny úložného prostoru zhotoveny také ze dřeva či panelů s fasádní omítkou.

Další variantou přístřešku jsou konstrukce se sedlovou střechou a zastřešení kotvené na dům, které vychází z konstrukce hliníkové pergoly.

Další informace a možnost nezávazné poptávky najdete na stránkách společnosti LK-pergoly.cz. Všechny produkty si můžete prohlédnout naživo v showroomu v Holubicích u Brna.

Leave a Comment