Bydlení

Moderní krby tak trochu jinak: Když hlavní roli hraje STYL

Jak snadno a rychle vykouzlit romantickou atmosféru? Připravte chutnou večeři, pusťte příhodnou hudbu, ztlumte světla a zapalte pár svíček. Stále to „není ono“? Pak vám nezbude než investovat do krbu. Kombinace tančících plamínků, praskajícího dřeva a příjemného tepla potěší všechny smysly. Ale co když vám nevyhovuje nabídka krbů v klasickém pojetí a bojíte se, že do vašeho moderně laděného interiéru nezapadne? Obavy nejsou na místě, protože designéři tento specifický segment neopomíjí. Přečtěte si, jak vypadají nejnovější trendy v oboru krbařství!

Na designové krby je radost pohledět

Zapomeňte na krby, které jste naposledy zhlédli v katalogové nabídce hobby marketu. Designové krby jsou na úplně jiné úrovni. Trendem posledních let je kombinace minimalismu a avantgardních prvků. V centru pozornosti jsou jedinečné závěsné varianty a netradiční rohová řešení.

designovy-krb

Majitelé starších krbů se vydávají cestou renovace. Pořizují si nové krbové vložky v neotřelém designovém provedení. A pak jsou zde biokrby a plynové krby, které lze umístit téměř kdekoliv.

Samozřejmě záleží na tom, co od krbu vyžadujete. Měli byste si ujasnit, zda vám jde především o vizuální prožitky, anebo o plnohodnotný zdroj tepla, který doplní nebo zcela nahradí ten stávající. U moderních krbů vás v každém případě překvapí snadná obsluha a minimální údržba. Což je dobrá zpráva pro každého, kdo nechce trávit čas zdlouhavým čištěním.

Stylové krby od J.C. BORDELET

Některé značky vyčnívají ze zavedených standardů mnohem více než ostatní. V souvislosti s jedinečným designem musí zákonitě padnout zmínka o krbech, za kterými stojí firma J.C. BORDELET. Tak osobité propojení barev a dechberoucích tvarů nenabízí žádný jiný výrobce.

Ostatně posuďte sami. Stylové krby a kamna J.C. BORDELET najdete v nabídce českého specialisty Topsys Praha. A nechybí ani několik modelů, na kterých je na první pohled patrný rukopis světového designéra Paco Rabanna.

Leave a Comment