Bydlení

Kamenná vana není jen stylová. Nabízí mnohé výhody!

Milujete přírodní materiály a rozhodli jste se, že si své bydlení vyšperkujete kamenem? Ten je v posledních letech v centru pozornosti, a to většinou ve formě obkladových pásků na fasádě či v interiéru. Tím však možnosti využití ani zdaleka nekončí, k nejvýraznějším prvkům patří kamenná vana. Je stylová a zároveň má spoustu užitečných vlastností, pro které si ji okamžitě zamilujete.

Bohatá nabídka designových provedení

Vany z kamene mohou mít různou podobu. Což jistě uvítá každý, kdo si chce vyladit koupelnu do posledního detailu. Stačí si vybrat správné provedení, které do prostoru zapadne tak přirozeně, jak je to jen možné. Ať už máte zájem o světlou, nebo tmavou variantu, přijdete si na své.

Velmi dlouhá životnost

A co životnost kamene? Zeptejte seodborníků ze společnosti Donát, která se na prodej kamenných van specializuje. Potvrdí vám, že kámen patří k vysoce odolným materiálům a vana díky tomu vydrží desítky let v původním stavu. Cena je logicky vyšší, ale z dlouhodobého hlediska investice rozhodně litovat nebudete.

Jednoduché čištění

Jednou z předností přírodního kamene je snadná údržba. Což je dobrá zpráva pro každého, kdo se obává časově náročného a komplikovaného čištění. Je to přesně opačně, vystačíte si s běžnými čistícími prostředky. A budete-li se o vanu řádně starat, nevytvoří se vám na ní vodní kámen ani plíseň.

Jedinečná relaxace

Jaké to asi je, koupat se ve vaně z kamene? Příjemně vás překvapí, neboť je právě taková, jaká je teplota vody. Napustíte-li si vanu horkou, rychle se ohřeje i kámen. V horkých letních dnech si zase naopak dopřejete ochlazující koupel.

O kráse kamenné vany se můžete přesvědčit na www.kamen-donat.cz, případně se rovnou vydat do provozovny v Dymokurech a prohlédnout si sortiment na vlastní oči. Nebudete litovat, přírodnímu kameni se vyrovná málokterý materiál!

Leave a Comment