Skvělé tipy Vzdělání

KAMATÉ: Škola celostní a přírodní medicíny

Zdá se vám, že žijete až příliš rychle? Vnímáte tlak okolí a nevíte, jak se vypořádat s každodenním stresem? Udržet se ve fyzické a dušení rovnováze není snadné. Nejde jen o zdravou stravu a dostatek pohybu. Aspektů ovlivňujících zdraví je daleko více. Vy se o nich můžete dozvědět v rámci studia ve Škole celostní a přírodní medicíny. Instituce se chlubí bohatou nabídkou atraktivních oborů. Pokud vás problematika zdravého životního stylu zajímá, nepřestávejte číst. Možná se po přečtení tohoto článku přihlásíte ke studiu.

Škola celostní a přírodní medicíny KAMATÉ funguje již od roku 2010. Založila ji MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D., která vystudovala obor všeobecné lékařství na Karlově univerzitě, agrobiologii potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze a několik dalších oborů. Problematice celostní medicíny se věnuje řadu let a publikovali několik odborných publikací. Za zmínku stojí například knihy Medicínské minimum pro každého, Poradce pro výživu a Poradce v oblasti přírodní medicíny.

Škola celostní medicíny KAMATÉ byla založena proto, aby si zájemci o zdravý životní styl prohloubili znalosti v oblasti zdraví péče o tělo. Momentálně fungují pobočky v Praze a Českých Budějovicích.

Škola přírodní medicíny nabízí množství zajímavých oborů – poradce zdravého životního stylu, poradce v oblasti přírodní medicíny, poradce pro výživu, kurz homeopatie či psychosomatika. Dobrou volbou je i kurz zdravého vaření. Obdržíte znalosti z klasické medicíny, terapeutických přírodních postupů a psychosomatických souvislostí.

Studium je určeno pro každého, bez ohledu na věk. Chcete-li se o Škole celostní a přírodní medicíny KAMATÉ dozvědět více, přečtěte si informace a aktuality na skolakamate.cz. Na webu najdete kompletní ceník, komentáře a reference studentů.

Leave a Comment