Bydlení

Dejte své podlaze novou tvář

Podlaha hraje velký vliv v celkovém dojmu z místnosti, právě proto je třeba ji vybrat s rozmyslem. Sníte o podlaze plovoucí či vinylové, nebo dáte raději přednost dřevu? Staré dřevěné podlahy není třeba hned měnit, kolikrát jim stačí dopřát novou tvář!

Své by o tom mohli vyprávět ve firmě Podlahy Hajný, kde provádí renovace podlah České Budějovice a okolí. Už spoustu podlah přivedli k novému životu, pomohli odhalit jejich kouzlo a majitelům ukázali, že vady na kráse se kolikrát dají napravit.

Dřevěná podlaha v moderním hávu

Dřevěná podlaha je krásná, lidé ale častokrát touží po něčem modernějším. Přejí si podlahové topení a obávají se, že se starou dřevěnou podlahou nic takového nebude možné. To je ale chyba. Dřevěné podlahy České Budějovice nejsou překážkou podlahového vytápění. Mnohdy stačí pouze upravit podklad, a pokud dřevo vypadá na první pohled poškozeně, lze prostě jen obrousit poškozenou vrstvu. Znovu se odhalí krásná přirozená kresba vláken a materiál získá celistvou barvu. Údržba dřevěné podlahy navíc není tak náročná, jak si lidé obvykle myslí. Moderní laky či oleje proniknou do hlubší vrstvy a podlaha si zachovává svůj vzhled po delší dobu.

Moderní vinyl si vás získá

Nejste přesvědčení, že chcete zachovat dřevěnou podlahu? Případně toužíte po dřevu v obývacím pokoji či ložnici, ale hledáte řešení do koupelny nebo kuchyně? Ano, tam, kde je vlhko, perfektně obstojí vinylové podlahy České Budějovice. Povrch je odolný vodě, dají se stírat i vysávat, jsou odolné vůči mechanickému poškození. Kromě toho poskytují skvělý tepelný i zvukový komfort. V designu máte možnosti prakticky neomezené, škála vzorů a barev je obrovská. Vinylová podlaha se koneckonců vzhledem může blížit i dřevu, takže podlahové krytiny v celé domácnosti mohou působit jednotně.

Ať už toužíte po opravě starší podlahy nebo pokládce úplně nové, obraťte se na již zmiňovanou společnost. Firma se stará podlahy České Budějovice, ale dojede za vámi i po okolí.

Leave a Comment