Bydlení

Chcete ušetřit nebo mít doma více světla? Pořiďte si kvalitní plastová okna!

Plastová okna – ještě je nemáte a stále nad nimi váháte. Je vám líto do nich investovat, ale v následujících řádcích se dočtete několik pádných argumentů, které by vás měly přimět k činům. Tím prvním je nemalá úspora za teplo – díky kvalitním profilům ušetříte i více než 20 % oproti běžným oknům. No a pokud vás stávající výše výdajů netrápí, jistě nepohrdnete možností, jak při stejné spotřebě zvětšit plochu oken až o 80 %. Dáte si říct? V tom případě nepřestávejte číst.

Ať už se pro nová plastová okna rozhodnete s ohledem na úsporu za teplo, možnosti zvětšení okenní plochy nebo jen z estetického hlediska, nepodceňujte výběr dodavatele. Nenechte se „nahlodat“ nejnižší cenou, protože se obvykle odrazí na kvalitě. Prvotní úspora je dvojsečná zbraň – v průběhu let se obrátí proti vám. Nepříjemným problémům s nekvalitními okny se vyhnete tak, že vsadíte na správného výrobce.

Renomované firmy, které vyrábí plastová okna prvotřídní kvality, najdete i v České republice. Za zmínku stojí DAFE-PLAST Jihlava s.r.o.

Jeden z největších českých výrobců je na trhu více než 23 let a mimo jiné vyrábí také hliníková okna, zimní zahrady a další související sortiment. Disponuje rozsáhlou servisní sítí napříč celou republikou a realizuje zakázky pro soukromý i veřejný sektor.

Chcete-li se podívat, jak vypadají plastová okna v praxi, navštivte showroom DAFE-plast. Nechte si poradit od kvalifikovaných prodejců vhodný typ okenních profilů. Rádi vám vše vysvětlí a doporučí optimální řešení pro váš domov. Zároveň můžete zavolat na bezplatnou telefonní linku a nechat si zdarma vypracovat kalkulaci na míru. Přesvědčíte se o tom, že plastová okna nejvyšší třídy nejsou cenově nedostupné. Další informace a fotogalerii realizovaných zakázek najdete na www.dafe.cz.

Leave a Comment