Skvělé tipy

Chcete stylové tričko s vlastním motivem? Máte ho mít! Vytvořte si ho na Geekshirts

Máte smysl pro humor a současně milujete stylovou módu? Pokud jste tak trochu geek, jistě jste již zaznamenali přítomnost populárního e-shopu Geekshirts, v jehož nabídce najdete široké spektrum jedinečných motivů. Ale co když toužíte po něčem skutečně originálním a jedinečném? Ani to již není problém. Prodejce nyní nabízí možnost tvorby vlastního trička v manažeru přímo na webu. Pro vás to znamená jediné – konečně získáte outfit, který stoprocentně odpovídá vašemu vkusu.

Tvorbu vlastního motivů již umožňují i jiní prodejci, tak v čem je služba od Geekshirts tak unikátní? Rozdíl je v tom, že  jinde musíte prodejci dodat již vytvořený motiv, a ten ho pak na tričko na tiskne. Jenomže zdaleka ne každý se narodil jako talentovaný designer, a tak nezbývalo, než se obrátit na grafické studio a nechat si vlastní motivy vytvořit. Díky Geekshirts se takto komplikovanému řešení vyhnete, protože váš nápad v případě potřeby ilustruje. Co bude podstatou motivu, je zcela ve vaší režii. Může se jednat o vtipný nápis, černočerný humor i něco úplně jiného.

Na druhou stranu si však na své přijdou i ti, kteří to s grafikou umí. Geekshirts umožňuje vložení jednoduchých textu, fotografií, obrázků a dalších prvků v prostředí intuitivního manažeru.  V případě potřeby pak koláž profesionální grafici upraví a postarají se o to, aby vypadala opravdu hezky. V týmu Geekshirts působí desítka profi designérů a jejich tvorba stojí za to. Díky nim má prodejce pořádnou zásobu unikátních motivů, které nikde jinde nenajdete.

Další výhodou tvorby vlastního trička na Geekshirts je kvalita textilu. Předpokládáme, že vyžadujete vysoký standard – tričko musí zkrátka a dobře vydržet dlouho jako nové. Máte ho mít! Kombinace 100% bavlny a vysoké gramáže je garancí vaší spokojenosti.

Vlastní tričko si můžete navrhnout i přes svůj smartphone. Třeba až se budete nudit při jízdě v MHD. A jednoznačně jde o  skvělý dárek pro vaše přátele!

Leave a Comment