Bydlení

Byty Na Vackově: Místo, kde se nebydlí, ale žije!

O pražském realitním trhu se dočtete všelicos. Většinou jde o nepříliš pozitivní zprávy: cena bydlení prudce stoupá, bytů je nedostatek, nemovitosti skupují hlavně cizinci… Ovšem kdo chce, najde mnohem veselejší informace. Zájemci o bydlení v novostavbě si mohou povyskočit radostí. Nabídka moderních bytových jednotek sice neodpovídá poptávce, ale přesto jsou jich k mání minimálně stovky. K tomu nejlepšímu momentálně patří bytové domy vznikající v rámci projektu Byty Na Vackově, za nímž stojí za ním renomovaný developer Metrostav Development.

Když si na své přijde každý…

Projekt nové Byty Praha Na Vackově čítá pět objektů s celkem 342 byty a ateliéry, přičemž nechybí ani 5 nebytových prostor. Nabídka dispozic uspokojí zájemce o kompaktní jednopokojové jednotky i početnější rodiny, které potřebují spoustu prostoru. Pětipokojové byty s podlahovou plochou přes 130 m² ho nabízí víc než dost.

Představte si tu pohodu… | Foto: byty.navackove.cz

Architektura? Dechberoucí!

Za architektonickým návrhem stojí zkušení odborníci ze studia MS Architekti. Budovy citlivě zasadili do stávajícího prostředí tak, aby nezapadly mezi jednolitou uliční hmotu, ale naopak z tradiční uliční linie vystoupily.

Samostatnou kapitolou jsou byty, ve kterých převládají vzdušnost, prostornost, dostatek přirozeného světla a důraz na praktická řešení. Jinými slovy jde o moderní bydlení se vším, co k němu patří.

Prostorný, vzdušný a prakticky řešený – v takovém bytě je radost žít! | foto: byty.navackove.cz

Lokalita? Výjimečná!

Hledání ideálního bydlení úzce souvisí i s dalšími faktory. Nikdy nejde čistě o vlastnosti bytového domu potažmo bytu – velmi důležité jsou také občanská vybavenost, dopravní dostupnost, bezpečnost, přítomnost zelených ploch a další aspekty.

Co se týče Vackova, nechybí v něm vůbec nic. Namátkou můžeme zmínit malebný park Židovské pece, cyklostezku na Kralupské dráze, ikonické Kino Aero, klidné prostředí Olšanských hřbitovů a park na Balkáně. To je jen malý výčet atraktivních míst v docházkové vzdálenosti – jsou zárukou bohatých možností volnočasového využití.

Zajímají vás podrobnosti? Kompletní informace o volných bytech i ceník najdete na www.metrostavdevelopment.cz.

Leave a Comment