Finance Skvělé tipy

Buďte ještě více online – přiveďte svoji firmu na iPodnik

Přestaňte se zabývat podružnými věcmi, jako je budování vlastní IT infrastruktury. Nenechte se zahltit věcmi, které už někdo vytvořil a vy je máte možnost využívat formou pronájmu.

Čím více rosteme, budujeme nové a nové pobočky, tím více se zahlcujeme administrativou i péčí o IT infrastrukturu, která je v dnešní době nevyhnutelnou. Tyto činnosti vás pohltí natolik, že se stanou mnohdy tím nejnákladnějším ve vašem podnikání – po finanční i časové stránce, a to i když je vaše podnikání ze zcela jiné oblasti než IT. Přestaňte pořád něco instalovat a implementovat. Váš podnik může využívat nejmodernější outsourcing, pokud jde o podnikovou IT infrastrukturu. Sytém iPodnik již 10 let nabízí řešení pro celou řadu firem.

Infrastruktura firmy jako služba

Ekonomický systém Pohoda nemusíte složitě instalovat a udržovat na mnoha pobočkách a počítačích. Své účetnictví můžete mít online. Včetně centrálního skladu, dokonalé synchronizace dat s e-shopem, fakturací i řízením prodejen. Umožní vám to systém ePodnik, který již 10 let nabízí firmám tyto outsourcované služby, a dokonce vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. Kancelář v cloudu je úspěšným projektem, který dnes využívá cela řada firem.

Pro koho se iPodnik hodí?

Služby iPodnik.cz jsou vhodné zejména pro všechny, kdo oceňují daňové účetnictví onlineMůže jít o celé spektrum podnikatelů a firem – o živnostníky a jednotlivce, malé a začínající firmy, střední a velké firmy, i nadnárodní giganty. Současně je iPodnik skvělým řešením i pro účetní kanceláře. Nakonec je tady skupina neziskových organizací, pro které využití iPodniku rovněž znamená možnost věnovat se svému klíčovému poslání.

Exchange online vám v rámci systému iPodnik pomůže vaši organizaci, kancelář či firmu spravovat opět kompletně online. Online máte kompletně e-maily, kalendáře, kontakty i úkoly. Centrálně se vše zálohuje. Systém je špičkově zabezpečený a součástí služby je i 24/7 servisní podpora.

Leave a Comment