Bydlení

Venkovní vířivky s trojitou termální izolací umožní celoroční používání a sníží náklady

Vířivky se těší oblibě dlouhá léta – poslední dobou však velký boom zažívají venkovní vířivky, které lze umístit na zahradu či terasu. Jejich nevýhodou ale pro majitele bylo omezené používání v rámci sezóny. I tomu je nyní konec. Severský výrobce venkovních vířivek IQue Sweden totiž přichází s unikátním zpracováním umožňujícím celoroční používání i v těch nejdrsnějších podmínkách.

Na izolaci záleží

Vířivky IQue, které v České a Slovenské republice výhradně distribuuje společnost Spahouse.cz, rozhodně patří k těm technologicky nejvyspělejším a disponují řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí. Oproti konkurenčním modelům u nich nenajdete pěnovou izolaci, ale využívají systém trojité termální izolace, který efektivně reflektuje teplo, a zabraňuje tak vzniku tepelných mostů. Díky tomu se nejen prodlužuje životnost elektrických součástí, ale také výrazně snižují provozní náklady na ohřev vody, a to až o 30 % ročně.

Důmyslné propracování pro nejlepší výsledky

Aby vířivka plnila svou funkci na sto procent, je pro ni zcela zásadní rozmístění trysek – nikoliv jen jejich počet, jak se mnoho lidí mylně domnívá. Vířivky IQue proto disponují cíleně a promyšleně rozmístěnými tryskami v každém sedáku, aby zajistily komplexní a flexibilní masáž. Navíc si je můžete individuálně směrovat na potřebnou část těla a ovládat je přímo z místa, aniž by vás vynášely z ergonomicky tvarovaného sedáku.

Výhod nabízejí švédské venkovní vířivky IQue mnohem víc, a tak je tím nejlepším řešením seznámit se s nimi na vlastní kůži. Zavítejte do showroomu vířivek v Praze na Hradčanské ulici, který provozuje Spahouse.cz, případně do dalších showroomů ve Slavkově u Brna či v Hradci Králové, kde si tyto vířivky můžete nejen prohlédnout, ale dokonce i vyzkoušet. A rozhodně to stojí za to.

Leave a Comment