Zdraví a lifestyle

Nepodceňujte pitný režim. A dejte si i pozor na to, co pijete!

Máte problém s pitný režimem? Jeho dodržování je velmi důležité pro správné a efektivní fungování lidského organismu. Dospělý člověk by měl denně vypít 2 – 3 litry vody, samozřejmě v závislosti na zdravotním stavu, fyzické aktivitě a dalším aspektům. Podstatné však není jen množství, ale také kvalita vody. A právě to je jeden z důvodů, proč se v posledních letech výrazně rozšířily barely na vodu, a to nejen ve firmách, ale i v běžných domácnostech.

Pijte vodu, která neobsahuje nežádoucí látky

Voda v barelech je ve většina případů mnohem zdravější než nápoje v PET lahvích. Důvod je prostý – barely jsou plněny čerstvou, přírodní vodou z podzemních zdrojů, takže jsou ideální pro jakékoliv využití. Automatizovaný výdej v místech, kde se pohybuje více lidí, zajistí automat na vodu neboli watercooler či aquamat. Přístroj dokáže rychle a snadno připravit osvěžující nápoj a některé modely dokonce vodu ohřívají.

Barelová voda je levnější!

K dalším výhodám barelové vody patří příznivá cena. Je levnější než zmíněné PET lahve a z dlouhodobého hlediska ušetříte spoustu peněz. V praxí samozřejmě záleží i na důsledném výběru dodavatele.

Pořiďte si výdejník vody – ten vám s dodržováním pitného režimu pomůže

K renomovaným dodavatelům patří WATERCOOLER SYSTEM, která dodává barely s vodou z podzemního zdroje v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Tato voda má výživné složení, vynikající chuť a její kvalitu pravidelně kontroluje akreditovaná laboratoř a ČZPI.

voda-v-barelu

Společnost WATERCOOLE SYSTEM zároveň prodává a pronajímá výdejníky na vodu. Některé moderní přístroje disponují bezdotykovým ovládáním a systémem Waterblock, který eliminuje únik vody v případě poruchy.

Dodržování pitného režimu není žádná věda. Stačí mít vždy po ruce kvalitní a chutnou vodu…

Leave a Comment