Skvělé tipy Volný čas a zábava

Hledáte perfektní adrenalinový zážitek? Najdete ho ve vzduchu!

Výběr vhodného dárku pro své milé je čím dál horší, zdá se vám to také? Všichni mají příliš mnoho věcí, nic není dostatečně nápadité a dokola kupujete totéž. Zkuste se z takového stereotypu vymanit a pořiďte sobě i svým nejbližším dárek, na který budou dlouho vzpomínat. Nejde totiž o věc, ale o dokonale prožitý zážitek. S těmi teď uděláte přímo díru do světa. Pomůžete někomu vstát ze židle a být trochu akčním. To je víc než další tričko do zásoby nebo dekorace, již nemá kam dát.

Adrenalin a zážitek na celý život

Jestli chcete romantiku nebo prostě jen hezkou vzpomínku na krásný den, pak jsou lety balónem ideálním řešením. Je to sice adrenalin, ale takový poklidný. To samé platí pro vyhlídkové lety. Hledáte-li dokonalý dárek třeba pro novomanžele, objednejte jim privátní let balónem. Může startovat z jejich oblíbeného místa, pokud je vhodné pro start balónu. Rozhodně budete originální a čerství manželé spolu zažijí úžasně romantický zážitek. Chcete-li někomu pořádně prohnat krev v těle, nechte ho zažít volný pád. Pro úplné nováčky existuje i možnost simulace volného pádu, aby potom ve vzduchu nepanikařili a nebáli se. Je prováděn ve větrném tunelu a i tato zkušenost rozhodně stojí za to.

Jak to celé funguje?

Stejně jako se kupují jiné dárky, i zážitky se dají pořídit přes internet. Což je veliká výhoda, nemusíte nikam chodit a během chvilky máte vše připravené. Případně se dá i zavolat do dané společnosti a objednat si voucher ústně. Stačí si vybrat jedno z měst, kde se akce pořádají, a datum. Dostanete poukaz a máte hotovo. Vždy je však nutné brát ohledy na počasí, takže je možné, že si vaši známí zážitek vyzkouší o něco později. Nejdůležitější je bezpečnost. A seskoky padákem nejsou výjimkou.

Profesionální přístup je samozřejmostí

V případě adrenalinových zážitků (ale samozřejmě i všech ostatních) je nejdůležitější zodpovědná a pečlivá práce, abyste mohli mít pocit bezpečí. Veškeré akce provádějí zkušení instruktoři, kteří jsou pečlivě proškoleni. Klienti, kteří se opravdu bojí, avšak nechtějí o akci přijít, mohou využít tandemové seskoky. Vhodným dárkem také bývá volný poukaz, jejž lze využít podle přání obdarovaného.

Chcete se dozvědět více? Další informace najdete zde na webu.

Leave a Comment