Zdraví a lifestyle

České bagety jsou chutnou a zdravou svačinkou

Čím dál více lidí se stravuje mimo domov, v ulicích máme mnoho možností, kde se najíst. Bohužel se častým terčem mladých lidí stávají fastfoody. Podle toho také vypadají statistiky o obézních lidech a nejběžnějších zdravotních problémech. Smažené pokrmy mají negativní vliv nejen na tvar našeho těla, ale hlavně na zdraví. Je potřeba, abychom naše děti učili jíst zdravěji.

Zdravá a rychlá svačinka mimo domov přitom není nic nemožného. Když vás přepadne hlad, prostě si místo hranolek a burgeru dáte zdravější sendvič či bagetu. Budete mít jistotu, že se nejedná o výrobek z polotovaru a že obsahuje pouze čerstvé a kvalitní suroviny. Aspoň pokud si koupíte bagetu české značky Juddy bagety.

Bagety do škol i kantýn

České bagety si pomalu nacházejí své místo ve většině škol, kantýn a rychlých občerstvení. Prodávají se v automatech na benzínkách a na své majitele čekají i v lednicích po celém Česku. Zájem je o ně stále velký, je to chutná svačinka, která se dá konzumovat zastudena i po ohřátí. A co je na bagetách nejlepšího?

V bagetách bývají samé dobré přísady – kuřecí kousky, delikátní salámy a sýry, zelenina. Samotné chutnají dobře, ale celková chuť bagety je díky majonézám nebo dresinkům ještě o něco lepší. Spolu s různými druhy pečiva se jedná o velmi lahodné zahnání hladu.

Bageta pro každého

Velkou výhodou je také obrovská variabilita. Kdo má rád vepřové, vybere si bagetu s vepřovými řízečky. Kdo raději gyros, sáhne po gyrosu s čínským zelím a jogurtovým dresinkem. Vegetarián ocení sýrovou variantu.

Přesně tyto všechny možnosti jsou v nabídce v produktových řadách Juddy bagety a České bagety. Možná jste se s nimi už setkali. Nejlepší bagety jsou vyráběny na Severní Moravě ve Studénce a vyváží se do celé ČR. Od stejného výrobce pochází také vynikající sendviče Mr. Sandwich ze sendvičového nebo originálního českého kváskového chleba. Česká kvalita tady rozhodně hraje svou roli.

A co vy? Dáte si raději bagetu, nebo sendvič?

Leave a Comment