Pro ženy

Doplňte svůj outfit šperkem s přírodním kamenem a přivítejte jaro jako hvězdy

Na jaře můžeme odložit teplé oblečení a z módního hlediska se doslova vyřádit. K dokonalému outfitu patří i šperky s přírodními kameny, jako jsou náramky, náušnice anebo náhrdelníky. Díky tomu budete sexy, a dokonce k sobě přivábíte mocnou sílu drahokamů.

Klenoty s kamínky jsou populární nejen kvůli tomu, že jsou krásné a hodí se pro každou příležitost. Určitě už jste slyšeli o jejich magické moci, díky níž budete sebevědomí, plni energie a odeženete od sebe nemoci i špatnou náladu.

S křišťálem upevníte duševní rovnováhu

Pokud se rozhodnete pro křišťálový náramek, přilákáte k sobě optimismus, kreativitu, soustředění, sebedůvěru a odstraníte blokády, které vám brání v rozletu. Křišťál patří mezi univerzální kameny a jedná se o takzvaný kámen kamenů. Mohou ho nosit muži i ženy a vlastně i všechna znamení zvěrokruhu. Vyzařuje ze sebe léčivou energii a pomáhá při žaludeční nervozitě, bolestech hlavy i ekzémech a vyrážkách.

S achátem budete odvážnější

Někteří lidé potřebují v životě popostrčit, protože si nevěří. V tomto ohledu jim pomůže náramek z achátu. Budou s ním tolerantnější, odvážnější, duševně vyrovnaní a vytrvalí. Vlastně získají vůli k životu. Po zdravotní stránce si pomohou při potížích s močovými cestami, trávením, srdíčkem a oběhovým systémem. Achát působí detoxikačně, tudíž ho ocení úplně každý.

Zelený malachit vás vždy podpoří

Podívejte se na internetové stránky Tiniana, kde si můžete zakoupit i náramek z malachitu. Tento kámen vás probudí k životu a budete si díky němu věřit. Odhání nervozitu a stres, dokonce i citové blokády. Naopak vám vnese do života lásku, očistu a trpělivost. To vše je potřebné stejně jako ochrana proti revmatismu. S malachitem se vám dobře usínat a zbavíte se nočních můr, také posílíte imunitní systém a zrak.

Leave a Comment