Skvělé tipy

Díky jádrovému vrtáku Karnasch se stane vrtání do kovu hračkou

Vrtání do kovu může být pohodová práce na několik minut, ale také noční můrou, která vás bude budit ze snů ještě hodně dlouho. Rozdíl nemusí být pouze ve vaší šikovnosti, ale také mnohem častěji v použité technice, v tomto případě vrtáku. Přestože mnoho kutilů neváhá investovat do kvalitní vrtačky opravdu hodně peněz, na pořádný vrták již většinou nezbude. Výsledek práce tomu odpovídá. Vyvrtané otvory jsou nepřesné, a celá práce trvá neúměrně dlouho. Pokud potřebujete rychle a přesně udělat díru do kovu, řešením může být kvalitní jádrový vrták určený pro sloupové, stojanové a magnetické vrtačky.

Co je to jádrový vrták a jak se liší od vrtáku běžného?

Jádrové vrtáky neodvrtávají celý objem otvoru, ale pouze jeho obvod, což má několik výhod. K vrtání nepotřebujete tolik energie, na vrtačku nemusíte tolik tlačit, a proto je vrtání jádrovým vrtákem mnohem přesnější a rychlejší.

Jaký jádrový vrták pořídit

Sortiment jádrových vrtáků do kovu je na našem trhu poměrně široký. Pokud však preferujete kvalitu, asi nejlepším řešením vašich požadavků budou jádrové vrtáky do kovu od špičkového německého výrobce Karnasch Professional Tools, jejichž výhradním dovozcem do ČR je firma Cominvest.cz. Jejich výrobky mají prvotřídní kvalitu a hravě s nimi zvládnete vrtání do prakticky jakéhokoli kovu, od běžné konstrukční oceli, přes kolejnice až po nerezovou ocel, a to i pod úhlem. Bez problémů zvládnou i takové materiály, jako je hardox a weldox.

Cominvest.cz nabízí pouze prověřenou kvalitu

Ať už se v sortimentu firmy Cominvest.cz rozhlížíte po jádrovém vrtáku, hledáte něco na čištění laku auta, brusné kotouče, nářadí nebo si vybíráte něco z jejich dalšího sortimentu, vždy můžete počítat s tím, že dostanete za své peníze tu nejvyšší kvalitu. Krédem firmy totiž je spolupracovat jen s prověřenými výrobci značkových produktů.

Leave a Comment